Regulamin zakupów

1. Sklep – Sklep Internetowy GrzybReishi.pl, prowadzony przez Yango sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa o numerze KRS 527702, NIP 5213680748.

2. Zamówienie – oświadczenie woli zakupu określonej ilości towaru dokonane poprzez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na stronie.

3. Towar – produkty dostępne w sklepie.

4. Koszt wysyłki jest podawany do wiadomości użytkownika podczas składania zamówienia.

5. W celu dokonania zakupu określonego towaru należy wypełnić formularz zamówienia oraz zaakceptować warunki Regulaminu Sklepu.

6. W przypadku niedostępności części towaru zamówionego, Zamawiający jest o tym niezwłocznie informowany. Zamawiający decyduje czy  zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.

7. Yango sp. z o. o. wystawia do każdego zamówienia fakturę VAT lub rachunek (paragon).

8. Towar można zwrócić w ciągu 30 dni. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi nadawać się do dalszej odsprzedaży.

9. Adres dostawy musi znajdować się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

10. Potwierdzenie Zamówienia zostanie wysłane na adres e-mail zamawiającego w ciągu 24h od złożenia zamówienia. W przypadku nie otrzymania potwierdzenia Zamawiający zobowiązany jest do poinformowania o tym incydencie Yango.

11. Wysyłki zamówień realizowane są Przesyłką Kurierską w dni robocze, niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

12. W przypadku zwrotu produktu lub produktów z zestawu promocyjnego, Sprzedający dokona zwrotu o wartości równej kwocie należnej Kupującemu pomniejszonej o cenę regularną innych produktów z danego zestawu promocyjnego.

13. Dokonując zwrotu towaru (Odstąpienie od Umowy Zakupu) Kupujący zobowiązany zobowiązany jest do dołączenia wraz ze zwracanym towarem wypełnionego oświadczczenia.

14. Regulamin obowiązuje od dnia 12.05.2015r.