Grzyb Reishi - zarodniki - 100 kapsułek

Nowy produkt

Zarodniki grzyba reishi, jak podają niektóre źródła, mogą wpływać na organizm intensywniej nawet do 75-razy niż inne ekstrakty reishi. Zarodniki są uznawane za najbardziej wartościową część grzyba.

Odkryj dobroczynne właściwości ganoderma lucidum...

Więcej szczegółów

95,00 zł brutto

Więcej informacji

Zarodniki Grzyba reishi (lakownica lśniąca/ganoderma lucidum)

Reishi jest stosowane w naturalnej medycynie krajów azjatyckich od dawien dawna. Niektórzy twierdzą, że historia kultywacji tego wyjątkowego leczniczego grzyba sięga wielu tysięcy lat. Grzyb ten bywa nazywany nawet grzybem nieśmiertelności - według badaczy dawni mieszkańcy Chin wierzyli, że cesarze swoją długowieczność zawdzięczają właśnie grzybowi reishi.

Opakowanie zawiera: 100 kapsułek x 450mg.

Skład: 100% rozłupane i sproszkowane zarodniki grzyba reishi (ganoderma lucidum).

 Sposób użycia:

Profilaktycznie: 1 kapsułka 2-3 razy dziennie. Popić dużą ilością wody.

W stanach chorobowych: do 10 kapsułek na dobę.

ZALETY YANGO:

tickKapsułki z celulozy roślinnej – odpowiednie dla wegetarian i wegan
tickBez sztucznych dodatków i wypełniaczy

Zarodniki grzyba reishi mają w Azji zastosowanie w prewencji i/lub leczeniu:

  • chorób nowotworowych
  • chorób serca
  • arytmii
  • chorób skóry (w tym egzemy)
  • dystrofii mięśniowej
  • astmy
  • przewlekłego zapalenia oskrzeli
  • bezsenności, depresji, neurastenii
  • wrzodów, miażdżycy

Profilaktyczne stosowanie zarodników grzyba reishi wzmacnia odporność organizmu, poprawia samopoczucie i przyspiesza przemianę materii.

 

Reishi normalizuje pracę całego organizmu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych.

 

Grzyby reishi to prawdziwe bogactwo witamin i składników mineralnych, zawierają bowiem między innymi wapń, żelazo, magnez, polisacharydy (w tym cenne beta-glukany) oraz trójterpeny (triterpenoidy).

90-dniowa gwarancja satysfakcji

Naszą misją jest zapewnienie Ci bezpiecznej drogi ku zdrowiu i pełnej satysfakcji. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów i ich skuteczności. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze. 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Treść strony ma charakter informacyjny i nie stanowi wskazówek do samodzielnego leczenia lub stawiania samodzielnych diagnoz. Osoby przyjmujące leki przed spożyciem powinny zasięgnąć opinii lekarza lub farmaceuty. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Kraj pochodzenia: Chiny. Podmiot odpowiedzialny: Yango Sp. z o.o. 

Opinie

Dostawa

Masz pytanie? Napisz do nas na kontakt@grzybreishi.pl

Szybka wysyłka

Nie lubisz czekać? Spokojnie! Jeśli zamówiłeś przed godziną 12:00 to nadamy paczkę tego samego dnia.

Pełna gwarancja

Oferujemy bardzo prostą gwarancję - jeśli produkt jest wadliwy lub zagubi się w trakcie dostawy natychmiast zwrócimy Ci pieniądze lub wymienimy produkt na nowy. Jesteśmy tu aby pomóc i nigdy się nie sprzeczamy - liczy się dla nas to, abyś był zadowolony.

Napisz opinię

Grzyb Reishi - zarodniki - 100 kapsułek

Grzyb Reishi - zarodniki - 100 kapsułek

Zarodniki grzyba reishi, jak podają niektóre źródła, mogą wpływać na organizm intensywniej nawet do 75-razy niż inne ekstrakty reishi. Zarodniki są uznawane za najbardziej wartościową część grzyba.

Odkryj dobroczynne właściwości ganoderma lucidum...